Profesyonel Canlı ve Su Kimyasalları
Seachem ®’in felsefesi, hobilerine zaman ayıran bilgili toplumun en iyi müşteri portföyünü oluşturmasıdır. Bu sebepledir ki, zamanla kazanılmış/öğrenilmiş sağlam ve güvenilir müşteri tecrübesi ile bilim ve performansta kanıtlanmış ürünlerimizi destekler niteliktedir. Seachem ®, küçük bir şirketin felsefesini ve kültürünü elinde tutmakta ve her daim müşterilerine hak ettikleri kaliteyi sunmaktadır. Seachem ® Türkiye Distribütörü ve Marka Mümessili Bozkar Denizcilik Ltd. Şti.
Akvaryum Hobisinin En Popüler Balık Yemi
EU - Avrupa 'da üretim faaliyetlerini gerçekleştiren Tropical® PL 'nin Akvaryum hobisinin en popüler balık yemi olması, markayı; gerek Avrupalı ve gerekse Dünya Akvaristlerince yoğun talep gören yemler sıralamasında lider konuma taşıdığı kaçınılmaz bir gerçektir. Üretim hattının yıl boyu tam kapasite çalıştığı yegane yem markasıdır. Tropical ® Türkiye Yeni İthalatçısı Bozkar Denizcilik Ltd. Şti.
Balık Yemi Üretiminde 100 Yılı Aşkın Tecrübe
Hikari ®; Tropikal, Marine (Tuzlu Su), Japon Türevi ve KOI Türü Balıklar için 1877 Yılından Beri Üstün Kalite Yemler Üretir. JAPONYA 'da kendine ait adalarında yetiştirdiği vahşi tür balıklar ile 4 yıl boyunca tecrübe ettiği tamamen doğal ve laboratuvar ortamında zenginleştirilmemiş yemler son teknoloji üretim tesislerinde harmanlanır. Profesyonel seviye yetiştiricilik yemlerimiz için, lütfen yetkililerimiz ile iletişime geçiniz. Hikari™ Türkiye Distribütörü ve Marka Mümessili Bozkar Denizcilik Ltd. Şti.
40 Yılı Aşkın Tecrübemiz ile Suyun Kontrolü Sizde
Suyun gerçek gücü ancak SICCE ® ile tecrübe edilebilir. Üretim ve sosyal sorumlulukta 40 Yılı aşkın tecrübesi ile yalnızca İTALYA 'da üretim yapan ve yalnızca Avrupa Kalite algısıyla üretilen bileşenleri ile yıllarca yitip tükenmeyen verimlilik ve göz alıcı performans. SICCE ® Türkiye Distribütörü ve Marka Mümessili Bozkar Denizcilik Ltd. Şti.

Anasayfa